Výroční schůze projektových partnerů

Výroční schůze projektových partnerů se po prvním roce konání projektu OWAD uskutečnila v úterý 27. listopadu 2018 ve Zhořelci v prostorách Přírodovědného muzea. Obsahem setkání byla zejména rekapitulace dosavadních činností s ohledem na projektový harmonogram, stanovení největších výzev a harmonizace aktivit pro dosažení nadcházejících cílů. Všichni zástupci partnerských organizací měli možnost i dostatek času vystoupit se svými příspěvky a věnovat se vzniklé diskusi.

Na závěr setkání se uskutečnil také online rozhovor s Moritzem Klosem z německé pobočky WWF, který seznámil přítomné s panevropským projektem Life Euro Large Carnivores a možností vzájemné spolupráce.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.