Ocenění pro film O vlcích a lidech projektu OWAD

Film O vlcích a lidech, pojednávající o problematice návratu vlků do ČR, získal na letošním mezinárodním festivalu T-film Cenu primátora města Opavy. Cenu anděla s křišťálovým srdcem 14. října na slavnostním galavečeru osobně převzal režisér filmu Michal Gálik. Film scénáristů Michala Gálika, Sebastiana Koernera a Tomáše Jůnka vznikl v rámci tříletého česko-saského projektu OWAD pod vedením FŽP (řešitel Aleš Vorel), na kterém spolupracovaly Ministerstvo životního prostředí ČR, Agentura ochrany přírody a krajiny ČR a Přírodovědné muzeum v Görlitz.

Mezinárodní filmový festival T-film 2021 představuje krátké dokumentární filmy na témata: vesmíru, environmentální, sociální, globální inspirace, nové technologie, rozvoj talentu a podpora nadaných, ochrana tradic a kulturního dědictví, a péče a zachování technických a průmyslových památek.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.